Štafetový závod škol

Štafetový závod určený pro žáky základních a středních škol. Závodí vždy čtyřčlenný tým bez rozdílu pohlaví. Podmínkou je, že všichni členové týmu musejí být žáci nebo studenti z jedné třídy. Každá třída může na start postavit více týmů.

V rámci zkvalitnění služeb a zatraktivnění závodu bude použita elektronická čipová časomíra. Závodníci tak obdrží sms a mail se svým dosaženým výsledkem.
Čip musí být umístěn přesně podle pokynů, které závodníci obdrží při vyzvednutí startovního čísla, čip poté musí být odevzdán zpět po doběhu závodníka v prostoru cíle!

Neděle 1.12.2013
Start: 12:30 na Horním náměstí ve Znojmě
Vzdálenost: 4 x 1.200 m (4 okruhy) trať závodu zde, je pro dopravu uzavřena
Časový limit: 45 minut
Startovné: 100,- Kč / tým
Vyhlášení výsledků: 14:30 na Horním náměstí

Kategorie a ceny

Základní školy

Kategorie Hlavní výhra (1. místo v kategorii)
A 4. – 5. třída Prohlídka města Znojma s Kateřinou (zábavná kostýmovaná prohlídka Znojma) + vstupné na radniční věž a do znojemského podzemí pro celou třídu, ze které bude vítězný tým.
Poskytovatelem výhry je společnost REMO-Agency a město Znojmo
B 6. – 7. třída Dvoudenní výlet na Vranovské přehradě pro celou třídu, ze které bude vítězný tým, včetně ubytování na 1 noc, stravování formou polopenze a sportovně – zábavného programu.
Poskytovatelem výhry jsou společnosti Vranovská pláž – kemp roku 2012 a Bakchus aktivity
C 8. – 9. třída Základní vodácký výcvik pod vedením zkušených instruktorů na řece Dyji ve Znojmě pro celou třídu, ze které bude vítězný tým.
Poskytovatelem výhry je Vodácký oddíl Neptun Znojmo

Střední školy

Kategorie Hlavní výhra (1. místo v kategorii)
D 1. – 2. ročník Celodenní vodácký výlet pod vedením zkušených instruktorů na řece Dyji pro celou třídu, ze které bude vítězný tým.
Poskytovatelem výhry je Vodácký oddíl Neptun Znojmo
E 3. – 4. ročník + nástavby Dvoudenní výlet na Vranovské přehradě pro celou třídu, ze které bude vítězný tým, včetně ubytování na 1 noc, stravování formou polopenze a sportovně – zábavného programu.
Poskytovatelem výhry jsou společnosti Vranovská pláž – kemp roku 2012 a Bakchus aktivity

U všech typů hlavních výher cena nezahrnuje dopravu třídy na místo konání. Všechny hlavní výhry bude možno vyčerpat po domluvě s poskytovatelem výhry v období školních výletů (květen – červen 2014). Maximální počet dětí ve třídě je 30 osob + pedagogický doprovod max. 2 osoby.

Týmy na 2. – 3. místě v každé kategorii obdrží věcné ceny.

Každý závodník obdrží upomínkové předměty od partnerů závodu a po doběhu občerstvení v zázemí závodu.

Vyzvednutí startovních čísel + čipů bez kterých nebude závodník ve výsledkové listině závodu: v pátek 29.11.2013 od 8:00 do 15:00 a v neděli 1.12.2013 od 9:00 do 11:30 v kanceláři závodu v ZŠ Václavské náměstí 8.
Šatny a zázemí závodu: od 9:00 do 15:00 v ZŠ Václavské náměstí 8.

Na štafetový závod je nutné se registrovat předem zde.
Akceptovány budou pouze registrace uskutečněné do pátku 29.11.2013.

Patroni Adventního běhu Znojmem

Město Znojmo Jihomoravský kraj

Partneři Adventního běhu Znojmem


Vranovská pláž Bakchus aktivity Vodácký oddíl Neptun Znojmo Znojmo cycling team Lisko – Vala advokátní kancelář Znojemská beseda Kostka ASA SAS stavby Vinné sklepy Lechovice Restaurace U Vodnáře REMO – Agency Penziony Gaudeo Čoko Večeřa Jemča Lipno baví SKI areál Lipno Stezka korunami stromů Lipno ADRA Aventin Remax Eika Premia reality Cykloklub Kučera Znojmo JVS Penzion U Mikuláše Cukrovar – Wiener zucker Rádio Blaník