Štafetový závod 4run

Štafetový závod 4run je určen pro čtyřčlenné týmy bez rozdílu věku a pohlaví. Mohou se zúčastnit kolegové z práce, kamarádi, členové sportovních oddílů, zkrátka všichni co se chtějí v předvánoční čase pobavit s kamarády a udělat něco pro své zdraví.

V rámci zkvalitnění služeb a zatraktivnění závodu bude použita elektronická čipová časomíra. Závodníci tak obdrží sms a mail se svým dosaženým výsledkem.
Čip musí být umístěn přesně podle pokynů, které závodníci obdrží při vyzvednutí startovního čísla, čip poté musí být odevzdán zpět po doběhu závodníka v prostoru cíle!

Neděle 1.12.2013
Start: 12:33 na Horním náměstí ve Znojmě
Vzdálenost: 4 x 1.200 m (4 okruhy) trať závodu zde, je pro dopravu uzavřena
Kategorie: muži, ženy dohromady, mohou startovat i v jednom týmu, bez rozdílu věku
Časový limit: 45 minut
Startovné: 150,- Kč / tým
Vyhlášení výsledků: 14:30 na Horním náměstí ve Znojmě

Ceny: 1. tři týmy obdrží věcné ceny.

Registrace a vyzvednutí startovních čísel + čipů bez kterých nebude závodník ve výsledkové listině závodu: v neděli 1.12.2013 od 9:00 do 11:30 v kanceláři závodu v ZŠ Václavské náměstí 8.
Šatny a zázemí závodu: od 9:00 do 15:00 v ZŠ Václavské náměstí 8.

Kapacita závodu je omezena, proto doporučujeme se registrovat předem zde.

Patroni Adventního běhu Znojmem

Město Znojmo Jihomoravský kraj

Partneři Adventního běhu Znojmem


Vranovská pláž Bakchus aktivity Vodácký oddíl Neptun Znojmo Znojmo cycling team Lisko – Vala advokátní kancelář Znojemská beseda Kostka ASA SAS stavby Vinné sklepy Lechovice Restaurace U Vodnáře REMO – Agency Penziony Gaudeo Čoko Večeřa Jemča Lipno baví SKI areál Lipno Stezka korunami stromů Lipno ADRA Aventin Remax Eika Premia reality Cykloklub Kučera Znojmo JVS Penzion U Mikuláše Cukrovar – Wiener zucker Rádio Blaník